(5) המלחמה בחמאס והמתנדבים

הֶמְשֵׁך.  לכתבות הקודמות לחץ כאןכאןכאן וכאן

אני מציג מנה נוספת של צילומים שצולמו ב-23 בנובמבר במרכז המתנדבים הענק בתל אביב, שממשיך לפעול. בין אלה שאיתם הזדמן לי לתקשר היו כמה אנשים שפגשתי יותר מפעם אחת במהלך החודש וחצי האחרונים, וגם היו פנים חדשות, כולל כאלה שהגיעו מקנדה ומאמריקה.

משה אבנסון מ…

  אמיר אפרתי (מימין), בן 38, אחד מהמייסדים של המלאכים של ערן ואוהד בן חמו מרמת גן, בן 38

אולגה מריאנר, רופאה, אזרחית ישראלית משנת 1989, עברה למונטריאול כעבור 10 שנים. כעת הגיעה לישראל לחודש. מתנדבת באקספו ובבית החולים תל השומר.  היא התארחה אצל חברים בכפר סבא.  אני מבקש ממי שמכיר את אולגה שיגיד לה ליצור איתי קשר ב-amigosh4@gmail.com

עדן לב, מתל מונד, בן 24, חייל, מהנדס תוכנה

 לאדה סמוילוב מיפו, 22 שנים בארץ, סוכנת נסיעות ומריה פוקאלוב מבת ים, 3 שנים בארץ, עובדת בחנות זארה

איציו טיבי, בן 37 ונטע פרנקל, בת 28

 יולי פיקמן מרחובות ושירה קז מתל אביב

מימין אדר לוי מ…

יעל תמיר מ…

נילי כוהן מתל אביב
אני מקצוען בספרים וכיום אני ראש סוכנות ספרותית שבסיסה בתל אביב. נולדתי בתל אביב. הוריי היגרו בשנות השלושים של המאה הקודמת מריגה ומקישינב. בבית דיברו רוסית וקצת יידיש. עם הילדים רק עברית
.

מירי קדם מ…

שגית בר-אביום מ…

ארי פרקס ובנו… הגיעו מברוקלין ל-5 ימים

פורסם 30.11.2023 00:58

 

***

איתן עמיאל מיפו ו…

אולגה גולר מלוד

מימין משה פריד מ-…

משה פריד ו…

 

סטודנטים מהטכניון

נורית אגמי מ…זמרת

 

תמונות 30 בנובמבר

הוספתי 02.12.2023 14:49

 

נ.ב.

 מאת עורך בלישראל

 לכתבה על עבודתו של מרכז ההתנדבות באקספו במשך יותר מחודש וחצי הקדשתי הרבה זמן ומאמץ. אם מישהו ישלח עוד תמונות גם הן יפורסמו באתר.

 אבל עכשיו הגיע הזמן להמשיך הלאה ולהתחיל להוציא לפועל פרויקט ענק שייקח שנה וחצי, וסביר להניח שאף יותר, והוא מצריך השתתפות של אנשים רבים, מומחים מתחומים שונים: מתורגמנים, עיתונאים, מנהלי אתרים ומעצבים, מתכנתים, מארגנים… וכמו כן לא מעט מזומנים.

 אני מתכוון לאסוף סיפורי וידאו בין 3-5 דקות בעברית מקרובים, מכרים, שכנים, ועמיתים, של כל אחד מכ-1,400 האנשים שנרצחו בידי מחבלי החמאס ב-7 באוקטובר, עם כתוביות ברוסית ובאנגלית.  ככל הנראה, חלק מהסיפורים יהיו ברוסית או באנגלית, ואז הם ילוו בכתוביות בשתי השפות האחרות.

ככל הנראה, כל פרק יכלול 20 סיפורים וכמה שירים בעברית, אנגלית ורוסית, המוקדשים לטרגדיה הישראלית והיהודית, השואה החדשה של המאה ה-21.

כיכר החטופים. 3 בדצמבר, 16:43

 

קרובי משפחתו של יגב בוכשטב בן ה-34 השוהה בשבי

חברים של אלון אהל בן ה-22

קובי אהל, אביו של אלון

תמונות 3 בדצמבר, 16:44 – 17:13

 במקביל, יסופר הסיפור על אלו ששוחררו משבי המחבלים, וגם על מי שממשיכים לשהות בו, על זה מזכירים לנו כל הזמן קרובי משפחה, חברים ומספר עצום של ישראלים המגיעים מדי יום ל”כיכר החטופים” ליד מוזיאון תל אביב לאומנות.

 אני ממתין לתגובות להצעה ובעיקר למי שמעוניין לקחת חלק בפרויקט.

יחד ננצח!

.

 עם ישראל חי!
.

03.12. 2023 20:55

תגובות בעמוד הפייסבוק